Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222
Bezpośredni kontakt, Rafał
Agent prowadzący
M +48 606 29 29 68

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne

Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/biuro/biura_do_wynajecia_mod.php on line 481
Park Biznesu Teofilów
Oferta numer: 18121104
cofnij

Biuro (wynajem)
Polska
łódzkie
Łódź
Bałuty
8 903 mkw.
PO ZALOGOWANIU

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Województwo
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia biurowa
Do wynajęcia

Opis nieruchomości:

Park Biznesu Teofilów to centrum biurowe w Łodzi - mieście wojewódzkim położonym w środkowej Polsce, trzecim co do wielkości pod względem liczby ludności. Łódź jest silnym ośrodkiem akademickim z ponad 20 szkołami wyższymi, które kształcą przyszłych specjalistów z różnych dziedzin nauki.

Planowane w najbliższych latach inwestycje, takie jak projekt stworzenia nowego centrum Łodzi, rewitalizacja zabytków i kamienic podniosą atrakcyjność miasta. W najbliższych latach planowane są także liczne inwestycje w infrastrukturę, w szczególności autostrada łącząca Łódź z Warszawą oraz linia szybkiej kolei, które sprawią, że podróż tą trasą skrócona będzie do minimum. Wszystkie powyższe czynniki czynią z Łodzi miasto o dużym potencjale rozwojowym.

Park Biznesu Teofilów położony jest w północno-zachodniej części miasta, przy ulicy Traktorowej, w sąsiedztwie ulicy Aleksandrowskiej stanowiącej jedną z głównych ulic miasta i zapewniającej szybki dojazd do centrum. W okolicy znajdują się lokalizacje takich firm jak Coca-Cola, Amcor Rentach, Cargo Forte, McLane Polska, UPS, odziały banków (Pekao BP, Millennium) i firm ubezpieczeniowych (PZU), a także Urząd Skarbowy Dzielnicy Bałuty.

Park Biznesu Teofilów jest nowoczesnym kompleksem biurowym docelowo składającym się z czterech, dziewięciokondygnacyjnych budynków klasy B+.

Projekt Parku Biznesu Teofilów powstał w warszawskiej pracowni architektonicznej PRC Architekci, mającej na swoim koncie m.in. realizację luksusowego biurowca Liberty Corner w Warszawie, projekt zespołu biurowców klasy ‘A’, Eurocentrum w Alejach Jerozolimskich w Warszawie, licznych hoteli i rezydencji wielorodzinnych oraz wielu innych obiektów użyteczności publicznej.

Inwestorem Parku Biznesu Teofilów jest spółka celowa funduszu Arka BZ WBK Fundusz Rynku Nieruchomości 2 FIZ - PD 3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-Akcyjna.

W pierwszej fazie wybudowany został jeden budek, oznaczony jako budynek C, oraz zagospodarowanie terenu wokół niego, poprzez wykonanie dróg dojazdowych, chodników, nasadzeń oraz obiektów małej architektury. Na dwóch poziomach podziemnych został zaprojektowany parking, znajdują się tam również urządzenia i pomieszczenia techniczne niezbędne do działania i obsługi technicznej obiektu. Kondygnacje naziemne spełniają funkcję biurową oraz w części parterowej przeznaczone są na działalność usługową.

Główne wejście zaprojektowano od strony pokrytego tartanem dziedzińca, który docelowo zwieńczać będzie kompleks budynków. Drugie wejście oraz wjazd do garażu podziemnego usytuowane zostały od strony ulicy Traktorowej. Z tej samej strony znajduje się 8 miejsc parkingowych naziemnych przeznaczonych dla gości.

Wnętrze budynku zorganizowane zostało wokół trzonu komunikacyjno - instalacyjnego, dookoła którego jest pierścień korytarzy o szerokości 1,5m i wysokości 2,65m. Trzon stanowią 4 windy pasażerskie, ewakuacyjne klatki schodowe, szachty instalacyjne oraz zespoły sanitarne i kuchenki przeznaczone do wyłącznego korzystania przez najemców.

Podstawowe informacje techniczne na temat budynku:
- zasilanie budynku z 2 niezależnych pętli energetycznych oraz agregat prądotwórczy zlokalizowany na dachu budynku - to trzy niezależne źródła zasilania, które zapewniają doskonałe i ponadstandardowe zabezpieczenie ciągłości pracy,
- system detekcji tlenku węgla w garażach,
- system detekcji gazu płynnego,
- BMS – system zarządzania budynkiem,
- system kontroli dostępu,
- system telewizji dozorowej CCTV,
- 4 windy.

Instalacja przeciwpożarowa obejmująca:
- instalację odgromową,
- hydrantową,
- system sygnalizacji pożarowej – ochrona całkowita, podłączony do monitoringu PSP,
- dźwiękowy system ostrzegawczy,
- zabezpieczenie przed zadymianiem klatek schodowych i holi windowych,
- przeciwpożarowy wyłącznik prądu (w części nadziemnej i podziemnej).

Standardowe wykończenie:

biuro na mapie
Czynsz / Udogodnienia / Dostępność

Wyjściowe warunki najmu:

- czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową PO ZALOGOWANIU

- koszty eksploatacyjne PO ZALOGOWANIU

- czynsz za parking naziemny odkryty PO ZALOGOWANIU

- czynsz za parking podziemny PO ZALOGOWANIU

- współczynnik powierzchni wspólnych 5 %

Dostępność:

- termin oddania budynku Q3 2011 r.

- minimalny okres najmu 3 lata

- minimalny moduł biurowy PO ZALOGOWANIU

- powierzchnia typowego piętra PO ZALOGOWANIU

- liczba kondygnacji -2 .. 9

- liczba miejsc parkingowych naziemnych 8

- liczba miejsc parkingowych podziemnych 126

- współczynnik miejsc parkingowych PO ZALOGOWANIU

Udogodnienia:

Budynek biurowy zlokalizowany jest poza centrum miasta (około 8 km od centrum), ale z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Lotnisko Łódź-Lublinek oddalone jest od niego o około 12 kilometrów.

Kantyna.

Wykończenie pod klucz dla najemcy.

EFOR. REAL ESTATE

ul. Piotrkowska 124 / Nawrot 2
90-060 Łódź, Polska
T +48 42 632 11 88
F +48 42 632 11 88
Osoba do kontaktu:
Rafał Stobiński
M +48 606 29 29 68
E rafal.stobinski@efor24.pl

Regulamin

·

Mapa strony

·

Kontakt