Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222
Bezpośredni kontakt, Rafał
Agent prowadzący
M +48 606 29 29 68

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne

Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/biuro/biura_do_wynajecia_mod.php on line 481
Wynajem biura Pabianice
Oferta numer: 20101006
cofnij

Biuro (wynajem)
Polska
łódzkie
Pabianice

11 200 mkw.
PO ZALOGOWANIU

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Województwo
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia biurowa
Do wynajęcia

Opis nieruchomości:

Kompleks biurowo – usługowo – produkcyjny usytuowany w centrum Pabianic przy głównej ulicy miasta umożliwiającej dogodny dojazd środkami komunikacji a także wyjazd z miasta w kierunku Łodzi (ok. 20 min do centrum Łodzi).

Kompleks składa się z 3 budynków połączonych łącznikiem umożliwiającym poruszanie się bez konieczności jego opuszczania. Zlokalizowany jest przy ulicy dojazdowej z miejscami parkingowymi naziemnymi usytuowanymi wokół budynku. Istnieje możliwość podjazdu dla tirów i rozładunek na rampie towarowej.

Parter budynku frontowego (trzykondygnacyjnego) ma przeznaczenie handlowo – usługowe, zaś piętro – typowo biurowe. Podstawowa jednostka to pokój o powierzchni ok. 15 m2. Istnieje możliwość łączenia pomieszczeń. Komunikację wewnętrzną umożliwiają 2 wewnętrznej klatki schodowe oraz 2 windy osobowe. Klientów odwiedzających nasz obiekt wita recepcja w przestronnym hollu, zaś chwilę odpoczynku i relaksu zapewnia ogród w patio.

Budynek wysoki (ośmiokondygnacyjny) to budynek produkcyjno – biurowy. Na każdej kondygnacji nasz klient znajdzie ok. 1 400 m2, z czego ok. 1 000 m2 to powierzchnia typu open – space.

Budynek magazynowy (trzykondygnacyjny) z windą towarową i rampą rozładunkową połączony jest z budynkiem wysokim łącznikiem, dzięki któremu istnieje możliwość korzystania z wind towarowych znajdujących się w obu budynkach a także przejścia do budynku frontowego.

Przed budynkiem od strony ul. Warszawskiej znajduje się szeroki (na ponad 3 m szerokości) chodnik prowadzący bezpośrednio do holu wejściowego i Recepcji. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku zlokalizowane są parkingi na ok. 150 miejsc postojowych. Właściciel zapewnia możliwość korzystania z tych miejsc. Wjazd na parkingi monitorowany jest przez dozór obiektu. Przed budynkiem frontowym zlokalizowano parking dla klientów odwiedzających nieruchomość i współpracujących z Najemcami.

Nieruchomość dozorowana i monitorowana przez całą dobę przez pracowników agencji ochrony.

Standardowe wykończenie:

biuro na mapie
Czynsz / Udogodnienia / Dostępność

Wyjściowe warunki najmu:

- czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową PO ZALOGOWANIU

- koszty eksploatacyjne PO ZALOGOWANIU

- czynsz za parking naziemny odkryty PO ZALOGOWANIU

- czynsz za parking podziemny PO ZALOGOWANIU

- współczynnik powierzchni wspólnych

Dostępność:

- termin oddania budynku • od zaraz

- minimalny okres najmu UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY

- minimalny moduł biurowy PO ZALOGOWANIU

- powierzchnia typowego piętra PO ZALOGOWANIU

- liczba kondygnacji

- liczba miejsc parkingowych naziemnych BRAK DANYCH

- liczba miejsc parkingowych podziemnych BRAK DANYCH

- współczynnik miejsc parkingowych PO ZALOGOWANIU

Udogodnienia:

• 20 min do centrum Łodzi

EFOR. REAL ESTATE

ul. Piotrkowska 124 / Nawrot 2
90-060 Łódź, Polska
T +48 42 632 11 88
F +48 42 632 11 88
Osoba do kontaktu:
Rafał Stobiński
M +48 606 29 29 68
E rafal.stobinski@efor24.pl

Regulamin

·

Mapa strony

·

Kontakt